Zespół

Krzysztof Pietras

Właściciel
nr licencji: 95
+48 601 55 13 51
+48 61 867 36 12
krzysztof.pietras@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Krzysztof Pietras - Właściciel

Ewa Pietras

Właściciel
nr licencji: 94
+48 601 73 24 32
+48 61 867 36 12
ewa.pietras@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Ewa Pietras - Właściciel

Magda Łączka

Dyrektor Biura
nr licencji: 4612
+48 605 85 98 00
+48 61 867 36 12
magda.laczka@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Magda Łączka - Dyrektor Biura

Magda Paplaczyk

Agent ds. nieruchomości
nr licencji: 20951
+48 501 07 10 75
+48 61 867 36 12
magda.paplaczyk@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Magda Paplaczyk - agent ds. nieruchomości

Anna Sergot

Agent ds. nieruchomości
nr licencji: 6105
+48 607 07 59 07
+48 61 867 36 12
anna.sergot@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Anna Sergot - Agent ds. nieruchomości

Ewa Kujawska

Agent ds. nieruchomości
 
+48 500 41 90 35
+48 61 867 36 12
ewa.kujawska@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Ewa Kujawska - agent ds. nieruchomości

Agnieszka Drazba

Agent ds. nieruchomości
 
+48 504 26 13 06
+48 61 867 36 12
agnieszka.drazba@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Agnieszka Drazba - Agent ds. nieruchomości

Dariusz Kobusiński

Agent ds. nieruchomości
i dok. fotograficznej
+48 601 54 27 83
+48 61 867 36 12
dariusz.kobusinski@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Dariusz Kobusiński - agent ds. nieruchomości i dokumentacji fotograficznej

Maria Żurawska

Zarządzanie nieruchomościami
 
+48 61 867 36 12
maria.zurawska@pietras.com.pl
office@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Maria Żurawska - Zarządzenie nieruchomościami

na górę