Contact

Headquarters

Pietras Nieruchomości
ul. Grochowska 29
60-277 Poznań
phone/fax.: +48 61 867 36 12
office@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - building - thumbnail

Krzysztof Pietras

Business owner

license: 95
+48 601 55 13 51
+48 61 867 36 12
krzysztof.pietras@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Krzysztof Pietras - Owner of the agency

Ewa Pietras

Business owner

license: 94
+48 601 73 24 32
+48 61 867 36 12
ewa.pietras@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Ewa Pietras - Owner of the agency

Magda Łączka

Director of the Bureau

license: 4612
+48 605 85 98 00
+48 61 867 36 12
magda.laczka@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Magda Łączka - Director of the Bureau

Anna Sergot

Agent for real estate

license: 6105
+48 607 07 59 07
+48 61 867 36 12
anna.sergot@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Anna Sergot - agent for real estate

Ewa Kujawska

Agent for real estate

 
+48 500 41 90 35
+48 61 867 36 12
ewa.kujawska@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Ewa Kujawska - agent for real estate

Dariusz Kobusiński

Agent for real estate
and photographic documentation

+48 601 54 27 83
+48 61 867 36 12
dariusz.kobusinski@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Dariusz Kobusiński - Agent for real estate and photographic documentation

Przemysław Szymanowski

Agent for real estate

 
+48 603 67 79 70
+48 61 867 36 12
przemo.szymanowski@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Przemo Szymanowski - Agent for real estate

Agata Białczyk

Agent for real estate

+48 691 47 18 14
+48 61 867 36 12
agata.bialczyk@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Agata Białczyk - Agent for real estate

Maciej Weiss

Real estate management
Agent for real estate

+48 606 28 28 99
+48 61 867 36 12
maciej.weiss@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Maciej Weiss - agent for real estate

Maria Żurawska

Real estate management

 
+48 61 867 36 12
maria.zurawska@pietras.com.pl
office@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Maria Żurawska - Real estate management

na górę