Kontakt

Siedziba – agencja nieruchomości Poznań

Pietras Nieruchomości
ul. Grochowska 29
60-277 Poznań
phone/fax: +48 61 867 36 12
office@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - budynek - agencja nieruchomości Poznań

Krzysztof Pietras

Właściciel

nr licencji: 95
+48 601 55 13 51
+48 61 867 36 12
krzysztof.pietras@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Krzysztof Pietras - Właściciel

Ewa Pietras

Właściciel

nr licencji: 94
+48 601 73 24 32
+48 61 867 36 12
ewa.pietras@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Ewa Pietras - Właściciel

Magda Łączka

Dyrektor Biura

nr licencji: 4612
+48 605 85 98 00
+48 61 867 36 12
magda.laczka@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Magda Łączka - Dyrektor Biura

Magda Paplaczyk

Agent nieruchomości Poznań

nr licencji: 20951
+48501 07 10 75
+48 61 867 36 12
magda.paplaczyk@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Magda Paplaczyk - agent nieruchomości Poznań

Anna Sergot

Agent nieruchomości Poznań

nr licencji: 6105
+48 607 07 59 07
+48 61 867 36 12
anna.sergot@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Anna Sergot - agent nieruchomości Poznań

Ewa Kujawska

Agent nieruchomości Poznań

 
+48 500 41 90 35
+48 61 867 36 12
ewa.kujawska@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Ewa Kujawska - agent nieruchomości Poznań

Agnieszka Drazba

Agent nieruchomości Poznań

 
+48 504 26 13 06
+48 61 867 36 12
agnieszka.drazba@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Agnieszka Drazba - agent nieruchomości Poznań

Dariusz Kobusiński

Agent ds. nieruchomości
i dok. fotograficznej

+48 601 54 27 83
+48 61 867 36 12
dariusz.kobusinski@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Dariusz Kobusiński - agent ds. nieruchomości i dokumentacji fotograficznej

Przemysław Szymanowski

Agent nieruchomości

 
+48 603 677 970
+48 61 867 36 12
przemo.szymanowski@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Przemo Szymanowski - agent ds. nieruchomości Poznań

Maciej Weiss

Agent nieruchomości
Zarządzanie nieruchomościami Poznań

+48 606 28 28 99
+48 61 867 36 12
maciej.weiss@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Maciej Weiss - agent ds. nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami Poznań

Maria Żurawska

Zarządzanie nieruchomościami Poznań

 
+48 61 867 36 12
maria.zurawska@pietras.com.pl
office@pietras.com.pl
Pietras Nieruchomości - Maria Żurawska - Zarządzenie nieruchomościami Poznań

na górę